Warranty(UA)

ГАРАНТІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО СМАРТФОНА XIAOMI

ЦЯ ГАРАНТІЯ НАДАЄ ВАМ КОНКРЕТНІ ПРАВА, А ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ МАТИ ІНШІ ПРАВА, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНАМИ ВАШОЇ КРАЇНИ, ПРОВІНЦІЇ АБО ШТАТУ. ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ, ЯКЕ ДІЙСНЕ, В ДЕЯКИХ КРАЇНАХ, ПРОВІНЦІЯХ АБО ШТАТАХ, МОЖЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ МІНІМАЛЬНИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОД. ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ, КОМПАНІЯ XIAOMI НЕ ВИКЛЮЧАЄ, НЕ ОБМЕЖУЄ ТА НЕ ПРИЗУПИНЯЄ ІНШІ ПРАВА, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ МАТИ. ДЛЯ ПОВНОГО РОЗУМІННЯ ВАШИХ ПРАВ МИ ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЗАКОНОДАВСТВОМ ВАШОЇ КРАЇНИ, ПРОВІНЦІЇ АБО ШТАТУ.

Ця договірна Гарантія поширюється лише на апаратні компоненти Товару Xiaomi (далі — «Товар») у тому вигляді, в якому вони були поставлені, і не поширюється на будь-яке програмне забезпечення або інше обладнання, що належить компанії Xiaomi або третім особам, для яких передбачено або передбачається застосування ліцензійної угоди з кінцевим користувачем або окремих гарантійних зобов'язань чи винятків.

 

ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ НА ПРОДУКЦІЮ

Компанія Xiaomi гарантує первинному покупцеві, що протягом гарантійного періоду ваш Товар Xiaomi не матиме дефектів у матеріалах та виготовленні за умови нормального використання. Якщо інше не передбачено чинним законодавством, гарантія триває один (1) рік на головний пристрій, один (1) рік на знімний акумулятор і зарядний пристрій, один (1) рік на незнімний акумулятор, один (1) рік на навушники, якщо такі є, з дати придбання. Незважаючи на вищезазначене положення, компанія Xiaomi не виключає, не обмежує і не призупиняє мінімальний гарантійний період, встановлений чинним законодавством.

 

Компанія Xiaomi не гарантує, що робота Товару буде безперебійною або безпомилковою.

 

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Якщо протягом Гарантійного періоду буде виявлено апаратний дефект і компанія Xiaomi отримає обґрунтовану претензію, то (1) Товар буде безкоштовно відремонтовано з використанням нових або відремонтованих запасних частин, або (2) ціна на Товар буде пропорційно знижена, або (3) витрати на ремонт будуть відшкодовані.

 

Якщо протягом Гарантійного періоду буде виявлено суттєвий апаратний дефект (за необхідності підтверджений експертним висновком) і компанія Xiaomi отримає дійсну претензію, Товар буде або (1) замінено на такий самий або аналогічний, або (2) відшкодовано кошти, за винятком можливих витрат на доставку.

 

У разі виявлення дефекту, у межах, дозволених законом, це ваші єдині та виключні засоби правового захисту. Може стягуватися плата за доставку та обробку, за винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством.

 

На будь-який замінний апаратний товар надається гарантія на залишок початкового гарантійного періоду або на тридцять (30) днів, залежно від того, що довше, або на будь-який додатковий період часу, який може бути застосований у вашій юрисдикції.

 

ЯК ОТРИМАТИ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до чинного законодавства, компанія Xiaomi може вимагати від клієнта надати підтвердження даних про покупку та гарантійний талон з IMEI Товару. Ви несете відповідальність за резервне копіювання будь-яких даних, програмного забезпечення або інших матеріалів, які ви зберігали або зберігаєте на пристрої. Цілком ймовірно, що такі дані, програмне забезпечення або інші матеріали будуть втрачені або переформатовані під час обслуговування, і Xiaomi не несе відповідальності за будь-яке таке пошкодження або втрату.

 

Детальну інформацію про сервісні центри Xiaomi в Україні можна отримати на сайті https://www.mi.com/ua/service/repair.

 

ВИНЯТКИ ТА ОБМЕЖЕННЯ

Якщо інше не передбачено компанією Xiaomi, ця Обмежена гарантія поширюється лише на Товари, виготовлені компанією Xiaomi або для неї, які можна ідентифікувати за товарним знаком «Xiaomi» або «Mi», торговельною маркою, комерційним найменуванням або логотипом, нанесеним на них.

 

Обмежена гарантія не поширюється на жодну з них: (a) пошкодження, спричинені стихійними силами природи або Бога, наприклад, ударами блискавки, торнадо, повенями, пожежами, землетрусами або іншими зовнішніми причинами; (b) недбалістю; (c) комерційним використанням; (d) змінами або модифікаціями будь-якої частини Продукту; (e) пошкодженнями, спричиненими використанням товарів, виготовлених не Xiaomi; (f) пошкодженнями, спричиненими нещасним випадком, зловживанням або неправильним використанням; (g) пошкодження, спричинені використанням Товару за межами дозволеного або передбачуваного використання, описаного компанією Xiaomi, або з неналежною напругою чи джерелом живлення; (h) пошкодження, спричинені обслуговуванням (включно з оновленнями та розширеннями), виконаним особою, яка не є представником компанії Xiaomi, або (i) недотриманням інструкцій, що стосуються використання Товару.

 

Ця Обмежена гарантія не поширюється на відновлення та перевстановлення програмного забезпечення та даних користувача. Жоден торговий посередник, агент або співробітник Xiaomi не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї Обмеженої гарантії. Якщо будь-яка умова буде визнана незаконною або такою, що не підлягає виконанню, це не вплине на законність або можливість виконання решти умов.

 

За винятком випадків, коли це заборонено законодавством, або іншим чином обіцяно компанією Xiaomi, післяпродажне обслуговування обмежується країною або регіоном первинної покупки.

 

У межах, передбачених місцевим законодавством, на Товари, які не були належним чином імпортовані та/або не були належним чином виготовлені компанією Xiaomi, та/або не були належним чином придбані у компанії Xiaomi або офіційного продавця компанії Xiaomi, дана гарантія не поширюється . Відповідно до чинного законодавства, ви можете скористатися гарантіями від неофіційного продавця, який продав Товар. Тому компанія Xiaomi пропонує вам звернутися до продавця, у якого ви придбали Товар.

 

Ця гарантія не поширюється на Гонконг і Тайвань.

 

НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ

За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством, усі непрямі гарантії (включно з гарантіями придатності для продажу та придатності для певної мети) обмежуються терміном дії цієї Обмеженої гарантії. У деяких юрисдикціях не допускається обмеження терміну дії неявної гарантії, тому вищевказане обмеження не застосовується в цих випадках.

 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

За винятком випадків, заборонених чинним законодавством, компанія Xiaomi не несе відповідальності за будь-які випадкові, непрямі, спеціальні або побічні збитки,, включаючи, але не обмежуючись цим: втрату прибутку, доходу або даних, збитки, спричинені будь-яким порушенням явних або неявних гарантій або умов, або за будь-якою іншою правовою теорією, навіть якщо компанія Xiaomi була проінформована про можливість таких збитків.

 

У деяких юрисдикціях не допускається виключення або обмеження спеціальних, непрямих, випадкових або побічних збитків, тому вищевказані обмеження або виключення можуть не поширюватися на вас.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ

Контактною особою для післяпродажного обслуговування може бути будь-яка особа в авторизованих сервісних центрах Xiaomi (https://www.mi.com/ua/service/repair), уповноважені дистриб’ютори Xiaomi або кінцевий продавець, який продав вам продукцію.

ГАРАНТІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ XIAOMI ЩОДО ПРОДУКЦІЇ AIOT

ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ЮРИДИЧНОЇ ГАРАНТІЇ ІНФОРМУЄ ПРО ВАШІ ПРАВА В РАМКАХ ЮРИДИЧНОЇ ГАРАНТІЇ. ДЛЯ ПОВНОГО РОЗУМІННЯ СВОЇХ ПРАВ МИ РЕКОМЕНДУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЗАКОНОДАВСТВОМ ВАШОЇ КРАЇНИ, ПРОВІНЦІЇ АБО ШТАТУ.

 

ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ НА ПРОДУКЦІЮ

XIAOMI гарантує, що Товари не мають дефектів матеріалів та виготовлення за умови нормального використання та використання згідно з відповідним посібником користувача Товару протягом Гарантійного періоду.

Товар

Гарантійний період

Ноутбук

(включаючи адаптер живлення та кабель живлення)

1 рік

Обмежена гарантія починає діяти з дня отримання товару клієнтом.

 

Тривалість та умови, пов’язані з юридичними гарантіями, визначаються відповідним місцевим законодавством. Для отримання додаткової інформації про переваги споживчої гарантії, відвідайте офіційний вебсайт компанії Xiaomi https://www.mi.com/global/support/warranty, якщо ви придбали Товар безпосередньо у компанії Xiaomi. У всіх інших випадках, проконсультуйтеся з продавцем.

 

Ми не гарантуємо, що робота Товару буде безперебійною або безпомилковою.

 

Збитки, що виникли внаслідок недотримання інструкцій, пов'язаних з використанням Товару, виключаються.

 

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Якщо протягом Гарантійного періоду буде виявлено апаратний дефект, то (1) Товар буде відремонтовано, або (2) ціна на Товар буде пропорційно знижена, або (3) витрати на ремонт будуть відшкодовані, залежно від ваших прав згідно з місцевим законодавством.

 

Якщо протягом Гарантійного періоду буде виявлено суттєвий апаратний дефект (за необхідності підтверджений експертним висновком), Товар буде або (1) замінено на такий самий або аналогічний, або (2) повернено кошти, залежно від ваших прав згідно з місцевим законодавством.

 

ЯК ОТРИМАТИ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до чинного законодавства, компанія Xiaomi може вимагати від клієнта пред’явити документи, що підтверджують покупку, і гарантійний талон із серійним номером Товару. Ви несете відповідальність за резервне копіювання будь-яких даних, програмного забезпечення або інших матеріалів, які ви зберігали або зберігаєте на пристрої. Цілком ймовірно, що такі дані, програмне забезпечення або інші матеріали будуть втрачені або переформатовані під час обслуговування, і Xiaomi не несе відповідальності за будь-яке таке пошкодження або втрату.

 

Детальну інформацію про сервісні центри Xiaomi в Україні можна отримати на сайті https://www.mi.com/ua/service/repair. Увага, гарантія на деякі продукти AIOT поширюється на авторизованих дистриб’юторів.

 

ВИНЯТКИ ТА ОБМЕЖЕННЯ

У будь-якому випадку, ваші права за юридичною гарантією поширюються лише на Товар, виготовлений компанією Xiaomi або для неї, який можна ідентифікувати за допомогою торговельних марок, комерційного найменування або логотипу «Xiaomi» чи «Mi».

 

Якщо інше не передбачено місцевим законодавством, юридична гарантія не поширюється на: (а) пошкодження, спричинені стихійними явищами або діями Бога, наприклад, ударами блискавки, торнадо, повенями, пожежами, землетрусами або іншими зовнішніми причинами; (б) недбалість; (в) комерційне використання; (г) зміни або модифікації будь-якої частини Товару; (д) пошкодження, спричинені використанням Товарів, виготовлених не Xiaomi; (f) пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням або неправильним використанням; (g) пошкодження, спричинені використанням Товару за межами дозволеного або передбачуваного використання, описаного компанією Xiaomi, або з неналежною напругою чи джерелом живлення; або (h) пошкодження, спричинені обслуговуванням (включно з оновленнями та розширеннями), виконаним особою, яка не є представником компанії Xiaomi.

 

Ви несете відповідальність за резервне копіювання будь-яких даних, програмного забезпечення або інших матеріалів, які ви зберігали або зберігаєте на пристрої. Існує ймовірність того, що дані, програмне забезпечення або інші матеріали в обладнанні будуть втрачені або переформатовані в процесі обслуговування.

Жоден торговий посередник, агент або співробітник Xiaomi не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї юридичної гарантії. Якщо будь-яка умова буде визнана незаконною або такою, що не підлягає виконанню, це не вплине на законність або можливість виконання решти умов.

 

За винятком випадків, заборонених законодавством, післяпродажне обслуговування обмежується країною або регіоном первинної покупки.

 

У межах, передбачених місцевим законодавством, на Товари, які не були належним чином імпортовані та/або не були належним чином виготовлені компанією Xiaomi, та/або не були належним чином придбані у компанії Xiaomi або офіційного продавця компанії Xiaomi, не поширюється юридична гарантія. Відповідно до чинного законодавства, ви можете скористатися гарантіями від неофіційного продавця, який продав Товар. Тому компанія Xiaomi пропонує вам звернутися до продавця, у якого ви придбали      Товар.

 

Ця юридична гарантія не поширюється на Гонконг і Тайвань.

 

НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ

За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством, усі непрямі гарантії (включно з гарантіями придатності для продажу та придатності для певної мети) мають обмежений термін дії, що не перевищує максимального терміну дії цієї обмеженої гарантії. У деяких юрисдикціях не допускається обмеження терміну дії неявної гарантії, тому вищевказане обмеження не застосовується в цих випадках.

 

ОБМЕЖЕННЯ ШКОДИ

За винятком випадків, заборонених чинним законодавством, компанія Xiaomi не несе відповідальності за будь-які збитки, спричинені нещасними випадками, непрямі, спеціальні або побічні збитки, включаючи, але не обмежуючись цим: втрату прибутку, доходу або даних, збитки, спричинені будь-яким порушенням явних або неявних гарантій або умов, або за будь-якою іншою правовою теорією, навіть якщо компанія Xiaomi була проінформована про можливість таких збитків. У деяких юрисдикціях не допускається виключення або обмеження спеціальних, непрямих або побічних збитків, тому вищевказані обмеження або виключення можуть не поширюватися на вас.

 

КОНТАКТИ КОМПАНІЇ XIAOMI

Контактною особою для післяпродажного обслуговування може бути будь-яка особа в авторизованих сервісних центрах Xiaomi (https://www.mi.com/ua/service/repair), уповноважені дистриб’ютори Xiaomi або кінцевий продавець, який продав вам продукцію.